Game Edukasi Anak : All in 1

Android için Eğitici Çocuk Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut cihaza göre değişir
  • Version cihaza göre değişir
  • Dil TR / EN
  • Firma RC Multimedia
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyebileceğiniz hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun.

Çocuğunuz anlam veremediğiniz bir hızla büyüdü ve büyümeye de devam ediyor. Okula başlamasına az kaldı. Her aile gibi siz de çocuğunuz okula başladığında diğer arkadaşlarından olumlu yönde daha ileride olmasını istiyorsunuz. Ama bunun olabilmesi için çocuğunuzun eğitime erken yaşta başlaması gerekiyor. Mesela Game Edukasi Anak : All in 1 oyununu Android tabanlı tüm cihazlarınıza yükleyerek ilk adımı atabilirsiniz. Bu oyun sayesinde çocuğunuz eğitime eğlenerek başlayacağı için sıkılmadan ilerleyecektir. Oyun üç ile altı arası yaş grubuna ait olan çocuklar için uygundur.

Çocuğunuz bu oyunda alfabenin harflerini, geometrik şekilleri, renkleri ve bir çok meyveyi tanıyacak. Üstelik bunu sıkılmadan, bir ders havasında değil oyun oynayarak yapacak. Oyun rengarenk bir yapıdadır. Kuvvetli görsel efekt, mükemmel animasyonlar ve eğlenceli sesler kullanılarak hazırlanmıştır. Anlatım dili oldukça anlaşılırdır ve basit bir menü ile hazırlanmıştır. Kolay kullanıma sahiptir. Çocuğunuzun eğitimine büyük katkı sağlayacak olan bu oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Game Edukasi Anak : All in 1 indir